The King of the Machos

The King of the Machos izle

★ 7.6 2024 1 Sezonlar KomediDram

The King of the Machos izlemek ister misiniz? Net IPTV, The King of the Machos (2024) içeriğini 4K Ultra HD kalitesinde tüm ekranlarınıza getirir. İzlemek için gereken her şey burada.

The King of the Machos konusu nedir?

Eighteen-year-old Charly is ready to disclose his identity as a transgender young man. First, he must confront the prejudice of the macho villagers in his town. To earn people's respect, he decides to sign up for "The King of the Machos," a contest which supposedly measures its competitors' manhood through games and physical challenges.

Son bölüm

S1 · Bölüm 8 — The Rightful King · 2024-08-21

The contest reaches its final stretch. Charly faces León for the "The King of the Machos" crown.

Türler
Komedi, Dram
İlk yayın
2024-08-21
Puan
★ 7.6 / 10

Başroldekiler

  • Luis Tirado Morales Charly
  • Christian Chávez Jerónimo
  • Alejandro de la Madrid Alonso
  • Fernanda Borches Estela
  • Ian Vinitzky León
  • Rubén Zamora Lázaro

Net IPTV üzerinde The King of the Machos nasıl izlenir

Net IPTV üzerinde The King of the Machos izlemek bir dakika sürer: ücretsiz deneme başlatın, uygulamayı TV, telefon, Fire Stick veya tarayıcıda açın ve oynata basın — hepsi 4K Ultra HD kalitesinde.

The King of the Machos izlemeye bugün başlayın

Net IPTV ücretsiz denemenizi başlatın ve The King of the Machos içeriğini bugün izleyin; ayrıca binlerce film, dizi ve canlı kanal 4K Ultra HD kalitesinde.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads