Vlad Tepes

Vlad Tepes megtekintése online

★ 7.8 1979 134 perc TörténelmiDráma

Szeretnéd nézni a(z) Vlad Tepes? A(z) Net IPTV minden képernyődre elhozza a(z) Vlad Tepes (1979) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Miről szól a(z) Vlad Tepes?

Vlad Tepes, ez az ember áll a hátborzongató legendák és történetek, mögött, mint a vámpír, ismertebb nevén a Drakula(Dracul, románul ördög, Draco, latinul sárkány. A film története elmeséli a havasföldi uralkodó III. Vlad (más néven Drakula), háborúját a török ​​II. Mehmed, a Hódítóval. Aki meghódította a Bizánci Birodalomat és Európa egyes részeit (a mai Görögország, Magyarország, Bulgária területeit). A film betekintést enged az akkori magyar történelem egyes részleteibe...

Műfajok
Történelmi, Dráma
Bemutató
1979-01-08
Rendező
Doru Năstase
Értékelés
★ 7.8 / 10

Főszereplők

  • Ștefan Sileanu Vlad Tepes
  • Ernest Maftei Manzila
  • Emanoil Petruţ Armasul Stoica
  • Teofil Vâlcu Albu
  • Alexandru Repan Mahomed al II-lea
  • Constantin Codrescu Iunus Beg

Hogyan nézd a(z) Vlad Tepes a(z) Net IPTV oldalon

A(z) Vlad Tepes megnézése a(z) Net IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Vlad Tepes még ma

Indítsd el az ingyenes Net IPTV próbát, és nézd a(z) Vlad Tepes még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads