Bob le Flambeur

Bob le Flambeur megtekintése online

★ 7.3 1956 103 perc DrámaAkcióBűnügyi

Szeretnéd nézni a(z) Bob le Flambeur? A(z) Net IPTV minden képernyődre elhozza a(z) Bob le Flambeur (1956) 4K Ultra HD minőségben. Íme minden, amire a nézéshez szükséged van.

Előzetes megtekintése

Miről szól a(z) Bob le Flambeur?

In Paris, Bob Montagne is practically synonymous with gambling -- and winning. He is kind, classy and well-liked by virtually everyone in town, including police inspector Ledru. However, when Bob's luck turns sour, he begins to lose friends and makes the most desperate gamble of his life: to rob the Deauville casino during Grand Prix weekend, when the vaults are full. Unfortunately, Bob soon learns that the game is rigged and the cops are on to him.

Műfajok
Dráma, Akció, Bűnügyi
Bemutató
1956-08-24
Rendező
Jean-Pierre Melville
Értékelés
★ 7.3 / 10

Főszereplők

  • Roger Duchesne Robert 'Bob le Flambeur' Montagné
  • Isabelle Corey Anne
  • Daniel Cauchy Paulo
  • Gérard Buhr Marc
  • Guy Decomble Police Commissary Ledru
  • Claude Cerval Jean, the Croupier

Hogyan nézd a(z) Bob le Flambeur a(z) Net IPTV oldalon

A(z) Bob le Flambeur megnézése a(z) Net IPTV oldalon egy percet vesz igénybe: indíts ingyenes próbát, nyisd meg az appot a tévén, telefonon, Fire Sticken vagy böngészőben, és nyomd meg a lejátszást — mindezt 4K Ultra HD minőségben.

Kezdd el nézni a(z) Bob le Flambeur még ma

Indítsd el az ingyenes Net IPTV próbát, és nézd a(z) Bob le Flambeur még ma, több ezer filmmel, sorozattal és élő csatornával együtt 4K Ultra HD minőségben.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads